O nas

Poznaj nasz zespół!

Firma elitePRODUCTIONS powstała w 2010 roku. Początkowo jej założeniem była jedynie produkcja filmów reklamowych, jednakże po krótkim czasie rozwinęła się ona do poziomu agencji medialnej. Naszym klientom oferujemy pełną obsługę filmową i fotograficzną. Obsługujemy w tym zakresie przedsiębiorstwa, osoby indywidualne, a także duże eventy jak koncerty, pokazy mody, konferencje itp. Nasza firma to zbiór młodych, kreatywnych przyjaciół-pasjonatów, którzy ponad wszystko stawiają sobie za cel zadowolenie klientów. Angażujemy się w każdy projekt, a każde zamówienie traktujemy indywidualnie, przywiązując wagę do najmniejszych szczegółów.

Co oferujemy?

Oferujemy Ci rozwiązania wideo i foto, dzięki którym zyskasz przewagę na rynku. Wykonamy dla Ciebie zdjęcia na billboardy i do kampanii reklamowych. Zajmiemy się produkcją sesji zdjęciowych do katalogów i folderów, a także na strony www. Stworzymy filmy na potrzeby reklamy i marketingu. Przeprowadzimy również relację z Twojego eventu - przy pomocy kilku kamer pokażemy to co nabardziej interesujące, a materiał będziemy transmitować "na żywo" w dowolne miejsce na Świecie.

Jak to robimy?

Nowoczesny i profesjonalny sprzęt to warunek konieczny przy realizacjach wideo i foto. Pracujemy na najbardziej zaawansowanych technologicznie kamerach i aparatach XDCAM, DSLR, 35mm i 120mm. Posiadamy własny, 9-metrowy kran kamerowy, stedicam, a do tego świetnie wyposażone, mobilne studio fotograficzne oraz całe zaplecze pozostałego sprzętu niezbędnego do przeprowadzenia każdej profesjonalnej produkcji filmowej i fotograficznej.

Nasi klienci

  • Social Media

  • Kontakt

    elitePRODUCTIONS
    info@eliteproductions.pl
    +48 509 936 796
    Łódź, Warszawa