Transmisje live z każdego miejsca

Pokaż swoje wydarzenie innym!

Gwarantowane pasmo satelitarne

Dysponujemy własnym łączem satelitarnym, działającym na bazie usługi NEWSSPOTTER, używanej przez największe stacje telewizyjne na Świecie. Posiadając dedykowane pasmo satelitarne jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość obrazu oraz stabilność przeprowadzanej transmisji z dowolnego miajsca na terenie Europy przy zachowaniu optymalnych kosztów. Dzięki tej usłudze, możemy transmitować obraz z kamer oddalonych o wiele kilometrów od wozu transmisyjnego. Wszystko oczywiście w jakości HD.


Systemy kamer mobilnych i bezprzewodowych

Wszędzie tam, gdzie niezbędne są kamery bezprzewodowe przygotowaliśmy specjalne systemy nadawania mobilnego. Na życzenie klienta możemy skorzystać z łącza radiowego o zasięgu od kilkudziesięciu do kilkuset metrów. Takie rozwiązanie uwalnia operatora od kabli i najlepiej sprawdza się na imprezach plenerowych, stadionach lub przy zastosowaniu steadicamu. Ponadto, w wyjątkowych sytuacjach, używamy jedynego w Polsce encodera mobilnego, pracującego w technologii H.265 bazującego na sieci telefonii komórkowych.


Najwyższa jakość obrazu

Dzięki zastosowaniu sprzętu najwyższej jakości oraz technologii satelitarnej, używanej przez największe stacje telewizyjne w Europie jesteśmy w stanie zapewnić przy naszych transmisjach obraz w jakości HD.


Transmisje na urządzeniach mobilnych

Używany przez nas player jest zgodny ze wszystkimi dostępnymi na rynku przeglądarkami internetowymi. To daje gwarancje, że transmisja będzie mogła być oglądana przez wszystkich użytkowników komputerów i nie tylko. Będzie on bez problemu działać również na urządzeniach mobilnych, kombatybilnych z systemami iOS oraz Android, takimi jak iPady, iPhony, tablety, smartfony itp.


Profesjonalna realizacja wizji i dźwięku

Niezależnie od tego w jakiej jakości nadajemy, każdą realizowaną przez nas transmisję rejestrujemy w pełnej rozdzielczości HD. Zapewniamy także profesjonalną realizację wizji i dźwięku na żywo oraz co bardzo ważne, dbamy o ich pełną synchronizacje. Na życzenie klienta przygotowujemy również grafiki, reklamy oraz animacje wyświetlane podczas transmisji. Przy transmisjach wielojęzykowych zapewniamy systemy tłumaczeń symultanicznych.


Serwery i archiwizacja

Nasze serwery nie mają żadnych ograniczeń ilości oglądających. Nie mają również żadnych limitów hostingu transmitowanego materiału a jego archiwizacja następuje automatycznie. Dzięki temu retransmisja jest możliwa od razu po zakończeniu transmisji głównej bez konieczności wgrywania materiału na serwer oraz wklejania nowego kodu, linka lub playera na stronę.


Opcja DVR (zatrzymaj, cofnij, odtwórz)

W trakcie trwania transmisji można ją w dowolnym momencie zatrzymać, cofnąć, przewinąć a potem ponownie wrócić do obrazu na żywo.


Streaming adaptatywny

Nasze transmisje wykorzystują opcję tzw. dynamicznego Bitrate-u. Ta funkcja dostosuje jakość obrazu i dźwięku w transmisji do przepustowości łącza internetowego odbiorcy. To pozwala oglądać transmisje nawet na urządzeniach z internetem mobilnym lub ze słabszym połączeniem internetu stacjonarnego.


Statystyki oglądalności na żywo

W czasie rzeczywistym możemy podawać ogólne statystyki oglądalności. Następnego dnia po transmisji jesteśmy w stanie wygenerować dla klienta szczegółowy raport na temat widzów, ich ilości oraz tego jak trafili na naszą transmisje. Te dane można użyć przy planowaniu kolejnej imprezy lub przedstawić sponsorom.


Transmisja bezpośrednio na Facebooku
lub Twitterze

Nasze transmisje mają opcję zaimplementowania playera bezpośrednio na należący do naszego klienta profil na portalach społecznościowych. Dzięki temu możemy wyświetlać transmisje bezpośrednio na „ścianie“ Facebooka lub Twittera.


  • Social Media

  • Kontakt

    elitePRODUCTIONS
    info@eliteproductions.pl
    +48 509 936 796
    Łódź, Warszawa